Kjo përzierje e re me 2 përbërës ka mahnitur femat, ajo bën mrekulli për lëkurën tuaj! Kur ta provoni do ta besoni

Përdorni vajin e Johnson sapo te dilni nga dushi dhe me pas nje locion me vazeline pasi te keni thare trupin.
Trajtimi më i mirë për nje lekure te thate.

Hidhni pak vaj johnson në një tas. Në këtë shtoni një majë të vazelinës. Përziejini mirë. Shtoni një majë të kripës dhe përziejeni atë përsëri. Fërkoni butësisht me te lëkurën tuaj në lëvizje rrethore për 3-4 minuta.

Hidhni pak paste dhembesh në një tas. Në këtë shtoni një majë të vazelinës. Përziejeni mirë,aplikoni këtë në të gjithë lëkurën tuaj. Lëreni për 2 minuta dhe pastaj shpelajeni.

Merrni sasi të vogël të vajit Johnson në pëllëmbën tuaj dhe zbatojeni atë në thonjtë tuaj. Ajo parandalon kërpudhat e thonjve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close